PODKARPACKI REGIONALNY OŚRODEK WSPARCIA EKONOMII SPOŁECZNEJ
Nazwa OWES Lider Partner
Podkarpacki Regionalny Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Caritas Archidiecezji Przemyskiej

ul. Kapitulna 1,

Przemyśl 37-700

przemysl@caritas.pl

Podkarpacka Akademia Przedsiębiorczości

Katarzyna Podraza,

ul. Dąbrowskiego 20A, 35-036 Rzeszów

pap@pap.rzeszow.pl

 

KADRA OWES
STANOWISKO: Imię nazwisko

 

Mail

 

Animatorzy: Anna Okarmus aokarmus@prowes.com.pl
Sebastian Litwin slitwin@prowes.com.pl
Małgorzata Wereska mwereska@prowes.com.pl
Iwona Fudali ifudali@prowes.com.pl
Magdalena Litwin mlitwin@prowes.com.pl
Opiekunowie PES: Sandra Rogała sandra@prowes.com.pl
Grażyna Ilnicka gilnicka@prowes.com.pl
Elżbieta Urbaniak eurbaniak@prowes.com.pl
Joanna Pankiewicz jpankiewicz@prowes.com.pl
Justyna Janiec jjaniec@prowes.com.pl
Małgorzata Chmiel mchmiel@prowes.com.pl
Katarzyna Frankiewicz kfrankiewicz@prowes.com.pl
Doradcy kluczowi:

doradztwo ogólne

Karolina Król kkrol@prowes.com.pl
Daniel Paprocki dpaprocki@prowes.com.pl
Doradcy kluczowi biznesowi:

doradztwo ogólne

Elżbieta Kluz ekluz@prowes.com.pl
Doradztwo prawne/PZP Anna Ryś arys@prowes.com.pl
Doradztwo osobowe,

Specjalista ds. reintegracji zawodowej

Marta Bober-Lal mbober-lal@prowes.com.pl
Doradztwo podatkowo-księgowe Anna Jakubowska ajakubowska@prowes.com.pl
Agnieszka Gargała agargala@prowes.com.pl
Doradztwo IT/marketing Artur Chlebek achlebek@prowes.com.pl
Doradztwo finansowe Magdalena Kusaj mkusaj@prowes.com.pl
Doradztwo ds. finansowania bezzwrotnego i zwrotnego Marta Głodowska mglodowska@pap.rzeszow.pl
Dominika Szczeklik-Maj dsm@pap.rzeszow.pl
Koordynator merytoryczny Małgorzata Święch mswiech@prowes.com.pl
Koordynator ds. zarządzania/

Koordynator merytoryczny

Katarzyna Lenik klenik@prowes.com.pl
Rozmiar czcionki
Ustawienia kolorystyki