PODKARPACKI REGIONALNY OŚRODEK WSPARCIA EKONOMII SPOŁECZNEJ
Nazwa OWES Lider Partner
Podkarpacki Regionalny Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Caritas Archidiecezji Przemyskiej

ul. Kapitulna 1,

Przemyśl 37-700

przemysl@caritas.pl

Podkarpacka Akademia Przedsiębiorczości

Katarzyna Podraza,

ul. Dąbrowskiego 20A, 35-036 Rzeszów

pap@pap.rzeszow.pl

Animatorzy: Sebastian Litwin slitwin@prowes.com.pl
Izabela Martinek imartinek@prowes.com.pl
Opiekunowie PES: Grażyna Ilnicka gilnicka@prowes.com.pl
Elżbieta Urbaniak eurbaniak@prowes.com.pl
Justyna Janiec jjaniec@prowes.com.pl
Małgorzata Chmiel mchmiel@prowes.com.pl
Katarzyna Frankiewicz kfrankiewicz@prowes.com.pl
Doradcy kluczowi:
Doradztwo ogólne
Karolina Król kkrol@prowes.com.pl
Iwona Fudali ifudali@prowes.com.pl
Małgorzata Sielska msielska@prowes.com.pl
Daniel Paprocki dpaprocki@prowes.com.pl
Doradcy kluczowi biznesowi:
Doradztwo ogólne
Elżbieta Kluz ekluz@prowes.com.pl
Doradztwo prawne/PZP Anna Ryś arys@prowes.com.pl
Doradztwo osobowe, Marta Bober-Lal mbober-lal@prowes.com.pl
Specjalista ds. reintegracji zawodowej
Doradztwo podatkowo-księgowe, Doradztwo ds. finansowania bezzwrotnego i zwrotnego Anna Jakubowska ajakubowska@prowes.com.pl
Agnieszka Gargała agargala@prowes.com.pl
Doradztwo IT/marketing Artur Chlebek achlebek@prowes.com.pl
Doradztwo finansowe Magdalena Kusaj mkusaj@prowes.com.pl
Koordynator ds. zarządzania/
Koordynator merytoryczny
Katarzyna Lenik klenik@prowes.com.pl
Koordynator merytoryczny Małgorzata Święch mswiech@prowes.com.pl